ХVI Міжнародна виставка індустрії краси
20-22 вересня • Україна, Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Організатор

Прем'єр Експо

premier-Expo.jpg


Інтереси ITE Group Plc в Україні представляє компанія ДП «Прем'єр Експо» - лідер на ринку організації міжнародних виставок і конференцій в країні. З 2000 року завдяки спеціалізованим проектам, організованим «Прем'єр Експо», тисячі зарубіжних компаній змогли налагодити вигідне співробітництво з українським бізнесом, не менша кількість українських підприємств надійних виробників і постачальників за кордоном.
Ми підтримуємо контакт з 1,036 млн. Фахівців різних галузей економіки України.
У портфоліо компанії сьогодні 27 професійних виставок і конференцій у всіх секторах економіки.
Наші виставки мають офіційну підтримку галузевих міністерств і відомств України, найбільших галузевих об'єднань і асоціацій, і включені в перелік найбільших міжнародних подій, рекомендованих Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.
Висока якість організації 7 найбільших виставок регулярно підтверджує аудит Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI.
У 2014 році в міжнародних виставках і конференціях формату B2B в Україні взяли участь 2132 компанії з 52 країн світу.
Експозиції зайняли 91 тис. кв. м. На виставках побувало понад 150 тис. фахівців різних галузей економіки.
ДП «Прем'єр Експо» - це команда 65 висококласних професіоналів виставкової галузі, які 24/7 готові прийти на допомогу в просуванні вашого бізнесу на українському ринку. Ми забезпечимо підтримку в підборі місця, проектуванні і будівництві стенду, порадимо, як краще спланувати комплексну рекламну і маркетингову кампанію до, під час і після закінчення виставки. В рамках Байєрської програми і програми «Пошук дистриб'ютора» оператори нашого колл-центру забезпечать залучення на ваш стенд цільової аудиторії - закупівельників, потенційних партнерів і дилерів.

Антикорупційні принципи
Ми ведемо свій бізнес відкрито. Дані кожної виставки, від статистичних даних до результатів опитувань учасників і відвідувачів, відкрито публікуються на сайті виставки, в мас-медіа, їх отримує кожен учасник і партнер події.
У своїй діяльності ITE Group Plc (ITE) спирається на ряд основних принципів, які, на думку компанії, є основою здорової і добросовісної практики ділових відносин. Одним з таких принципів є нетерпимість компанії щодо будь-яких форм корупції. Норми і принципи антикорупційної політики відповідають законодавству у всіх країнах присутності ITE.